06.01.2019 GRUPY FINAŁOWE

Gr.E

LP. Drużyna PKT +/-
1. Florian Warszawa 10 6:2
2. ECCO Energia 8 5:3
3. Zawbud Iława 6 10:7
4. Fast Service 4 2:7
5. Izolbet Gostynin 0 4:8

 - AWANS

Gr.F

LP. Drużyna PKT +/-
1. Dentim Clinic 9 10:3
2. Młode Orły 7 11:5
3. Grzybowice Zabrze 4 7:11
4. Team Rypin 5 9:9
5. Dzbany Łódź 3 5:12

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1.  9.00 ECCO - Florian 1:1
10' 1:0 Lisiecki
13' 1:1 Świniarski
2.  9.20 Izolbet - Zawbud 2:3
4' 0:1 Kruczkowski
7' 0:2 Kowalski
10' 0:3 Kajca
13' 1:3 Wiśniewski
15' 2:3 Dębicki
5. 10.20 ECCO - Fast Service 0:0
6. 10.40 Florian - Izolbet 1:0
13' 1:0 Szleżanowski
9. 11.40 Zawbud - Fast Service 5:0
1' 1:0 Kruczkowski
2' 2:0 Kruczkowski
9' 3:0 Kruczkowski
11' 4:0 kowalski
13' 5:0 kwiatkowski
10. 12.00 ECCO - Izolbet 2:1
10' 1:0 Golatowski
13' 1:1 Skierkowski
18' 2:1 Majkowski
13. 13.20 Florian - Zawbud 3:1
11' 1:0 Brewczyński
15' 2:0 Knajdrowski
17' 3:0 Brewczyński
18' 3:1 kajca
14. 13.40 Izolbet - Fast Service 1:2
2' 0:1 binienda
13' 0:2 Leszczyński
14' 1:2 Dębicki
17. 14.40 ECCO - Zawbud 2:1
2' 0:1 Kruczkowski Rad.
7' 1:1 Majkowski
13' 2:1 Lisiecki
18. 15.00 Florian - Fast Service 1:0
5' 1:0 buława

Wyniki

LP. Godz Mecz
3.  9.40 Zabrze - Dzbany 4:1
5'1:0 Kapała d.
8' 1:1 patora
15' 2:1 borowiec
17' 3:1 kapała p.
18' 4:1 borowiec
4. 10.00 Team Rypin - Młode Orły 2:2
1' 0:1 sadowski
4' 0:2 sadowski
8' 1:2 trzaskowski
12' 2:2 moszczyński
7. 11.00 Zabrze - Dentim 0:5
2' 0:1 Kuliński
5' 0:2 Jarnot
8' 0:3 Niesyto
9' 0:4 Jarnot
18' 0:5 niesyto
8. 11.20 Dzbany - Team Rypin 2:4
1' 0:1 Moszczyński
2' 0:2 Trzaskowski
3' 1:2 Żytek
5' 1:3 Melesa
9' 2:3 Żytek
18' 2:4 sadowski
11. 12:20 Młode Orły - Dentim 0:2
18' 0:2 Niesyto
18' 0:2 niesyto
12. 12.40 Zabrze - Team Rypin 2:2
7' 1:0 Borowiec
10' 1:1 Trzaskowski
13' 2:1 kapała p.
15' 2:2 Moszczyński
15. 14.00 Dzbany - Młode Orły 0:4
2' 0:1 Szczepanski
11' 0:2 Mikołajczyk
13' 0:3 Kwaśniewski
14' 0:4 Padzik
16. 14.20 Team Rypin - Dentim 1:3
7' 0:1 niesyto
10' 1:1 Dąbrowski
14' 1:2 niesyto
17' 1:3 thiel
19. 15.20 Zabrze - Młode Orły 1:3
2' 1:0 Kapała P.
5' 1:1 pomorski
7' 1:2 pomorski
14' 1:3 klepczyński
20. 15.40 Dzbany - Dentim 2:0
8' 1:0 Żytek
18' 2:0 szypczyński

06.01.19 GRY FINAŁOWE

LP. Godz Mecz
21. 17.00 PF1 Florian - Młode orły 1:0
10' 1:0 Świniarski
22. 17.20 PF2 Dentim - Ecco 0:0 k 2:3
LP. Godz Mecz
23. 17.40 3 msc Młode orły - dentim 0:4
2' 0:1 Jarnot
5' 0:2 kuliński
7' 0:3 Mrożek
9' 0:4 Thiel
LP. Godz Mecz
24. 18.00 finał Florian - ecco 1:2
15' 0:1 Golatowski
18' 0:2 Majkowski
18' 1:2 Knajdrowski

05.01.2019 GRUPY ELIMINACYJNE

Gr.A

LP. Drużyna PKT +/-
1. ECCO Energia 9 11:0
2. Grzybowice Zabrze 6 7:4
3. Płock Team 3 3:8
4. Ramis Białystok 0 2:10

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1.  9.00 ECCO Energia - Ramis Białystok 4:0
5' 1:0 Lisiecki
13' 2:0 Elsner
14' 3:0 Gapiński
18'4:0 Elsner
2.  9.20 Grzybowice Zabrze - Płock Team 3:1
10' 1:0 wietek
10' 1:1 Majchrzak
12' 2:1 Kapała
17' 3:1 Borowiec
3.  9.40 ECCO - Grzybowice Zabrze 2:0
15' 1:0 Lisiecki
17' 2:0 Tarnowski
4. 10.00 Ramis Białystok - Płock Team 1:2
8' 1:0 Chanturia
10' 1:1 Łęcki
15' 1:2 orłowski
5. 10.20 Płock Team - ECCO Energia 0:5
3' 0:1 Lisiecki
5' 0:2 Elsner
7' 0:3 Golatowski
12' 0:4 Lisiecki
17' 0:5 Tarnowski
6. 10.40 Ramis - Grzybowice Zabrze 1:4
2' 1:0 Szeremeta
10' 1:1 Kapała P.
13' 1:2 Kapała D.
17' 1:3 Kapała P.
18' 1:4 Tur

Gr. B

LP. Drużyna PKT +/-
1. Dzbany Łódź 7 7:2
2. Florian Warszawa 5 7:3
3. Myjnia i Przyjaciele 4 4:5
4. Skradrobin.eu 0 4:12

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
7. 11.00 Florian - Dzbany Łódź 1:1
9' 1:0 brewczyński
18' 1:1 dregier
8. 11.20 Myjnia i Prz. - Skradrobin.eu 3:2
8' 1:0 matuszak
11' 2:0 Kieliba
11' 3:0 Stempień
15' 3:1 Mielczarski
18' 3:2 Zajączkowski
9. 11.40 Florian - Myjnia i Prz. 1:1
5' 1:0 Łysiak
18' 1:1 Wandzel
10. 12.00 Dzbany Łódź - Skradrobin.eu 4:1
2' 1:0 Patora
5' 2:0 Żytek
7' 2:1 Kowalski
14' 3:1 Dregier
14' 4:1 Spychalski
11. 12.20 Skradrobin.eu - Florian 1:5
3' 1:0 Świniarski
5' 1:1 Marlęga
8' 1:2 Kij
10' 1:3 Kij
12' 1:4 Ochman
17' 1:5 Kijanowski
12. 12.40 Dzbany - Myjnia i Prz. 2:0
13' Kacela 1:0
17' 2:0 Dregier

Gr. C

LP. Drużyna PKT +/-
1. Izolbet Gostynin 7 5:3
2. Team Rypin 5 7:2
3. Liga Fanów 4 2:1
4. FC Wilanów 0 1:9

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
13. 13.00 Liga Fanów - FC Wilanów 2:0
1' 1:0 Prażuch
11' 2:0 polanowski
14. 13.20 Team Rypin - Izolbet Gostynin 2:2
1' 0:1 Wiśniewski
7' 0:2 OStrowski
11' 1:2 Malesa
13' 2:2 Malesa
15. 13.40 Liga Fanów - Team Rypin 0:0
1. 14.00 FC Wilanów - Izolbet Gostynin 1:2
4' 1:0 Giel
14' 1:1 Kiełbasa
15' 1:2 ostrowski
17. 14.20 Izolbet Gostynin - Liga Fanów 1:0
12' 1:0 Dębicki
18. 14.40 FC Wilanów - Team Rypin 0:5
3' 0:1 Morzczyński
5' 0:2 Trędewicz
8' 0:3 Wysocki
9' 0:4 Sadowski
18' 0:5 Grzybowski

Gr. D

LP. Drużyna PKT +/-
1. Młode Orły PG 7 6:2
2. Zawbud Iława 6 7:4
3. RDS Stal Płock 4 5:5
4. Soforek Wągrowiec 0 0:7

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
19. 15.20 Młode Orły PG - Soforek 1:0
10' 1:0 Mikołajczyk
20. 15.40 Zawbud Iława - RDS Stal Płock 4:0
5' Kowalski 1:0
7' 2:0 Kajca
14' 3:0 kruczkowski
15' 4:0 kowalski
21. 16.00 Młode Orły PG - Zawbud Iława 4:1
5' 1:0 pomorski k.
9' 2:0 mikołajczyk
12' 2:1 kowaLSKI
18' 3:1 pomorski k.
18' 4:1 pomorski k.
22. 16.20 Soforek - RDS Stal Płock 0:4
3' 0:1 Szczytniewski
4' 0:2 koryto
15' 0:3 synowicz
17' 0:4 budzynski
23. 16.40 RDS Stal Płock - Młode Orły PG 1:1
17' 0:1 padzik
17' 1:1 koryto
24. 17.00 Soforek - Zawbud Iława 0:2
1' 0:1 kajca
5' 0:2 Kowalski

Gr. E

LP. Drużyna PKT +/-
1. Fast Service 9 13:2
2. Dentim Clinic 6 10:3
3. Jakubskie Toruń 3 4:3
4. Pałuki Łekno 0 2:21

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
25. 17.20 Dentim - Jakubskie Toruń 1:0
18' 1:0 jARNOT
26. 17.40 Pałuki Łekno - Fast Service 1:9
1' 0:1 bartosiewicz
3' 0:2 stencel
4' 0:3 oziemblewski
9' 0:4 BARTOSIEWICZ
12' 0:5 BARTOSIEWICZ
13' 0:6 BARTOSIEWICZ
14' 0:7 BARTOSIEWICZ
15' 0:8 BARTOSIEWICZ
17' 1:8 Andryszczak
18' 1:9 BARTOSIEWICZ
27. 18.00 Dentim - Pałuki Łekno 8:1
3' 1:0 Rosiński
4' 1:1 Nowicki
5' 2:1 kotowski
7' 3:1 Jarnot
9' 4:1 kotowski
11' 5:1 kotowski
12' 6:1 thiel
13' 7:1 mrożek
18' 8:1 rosiński
28. 18.20 Jakubskie Toruń - Fast Service 0:2
12' 0:1 bartosiewicz
15' 0:2 bartosiewicz
29. 18.40 Fast Service - Dentim 2:1
7' 1:0 leszczyński
13' 1:1 kuliński
17' 2:1 oziemblewski
30. 19.00 Jakubskie Toruń - Pałuki Łekno 4:0
7' 1:0 wach
13' 2:0 dudek
15' 3:0 Goc
17' 4:0 figielski

Płock Cup - Kontakt - Paweł Michalski