TRANSMISJA NA ŻYWO

07.01.2023 GRY FINAŁOWE

LP. Godz Mecz
1. 10.00 1/8 A Ogrodowa Skierniewice - Myjnia i Przyjaciele 1:1 k 6:5
1:0 6' Szymczak
1:1 6' Matuszak
2. 10.20 1/8 B Team Glinojeck - Mador Sosnowiec 1:1 k 2:1
0:1 13' Majewski
1:1 18' Kowalczyk
3. 10.40 1/8 C Dober Gostynin - Dzbany Łódź 2:0
1:0 15' Szczepański
2:0 18' Trakul
4. 11.20 1/8 D Fast Service Sochaczew - FENIX Bydgoszcz 1:1 k 2:3
0:1 1' Wojciechowski
1:1 3' Szewczyk
5. 11:40 1/8 E Jakubskie Toruń - No Name Iława 0:1
0:1 9' Kruczkowski
6. 12.00 1/8 F KIA Łowicz - Hand Żyrardów 2:1
0:1 14' Nalej
1:1 17' Tkacz
2:1 18' Kuciński
7. 12.40 1/8 G ESSE Płock - Sondka Żyrardów 4:2
0:1 3' Dwórzyński
1:1 7' Gapiński
2:1 8' lisiecki
2:2 10' Gregorowicz
3:2 15' mikołajewicz
4:2 18' czyszek
8. 13.00 1/8 H Red Devils Chojnice - Premium Wrzos 5:0
1:0 2' laskowski
2:0 10' Kokoladze
3:0 10' Kokoladze
4:0 11' pastars
5:0 16' laskowski
LP. Godz Mecz
9. 13.20 1/4 A Ogrodowa Skierniewice - Team Glinojeck 3:0
1:0 6' panasenko
2:0 10' Gliński
3:0 11' Szymczak
10. 13.40 1/4 B Dober Gostynin - FENIX Bydgoszcz 1:1 k 1:2
0:1 8' mik
1:1 17' sobczak
11. 14.20 1/4 C No Name Iława - KIA Łowicz 5:1
1:0 9' Kruczkowski
2:0 15' Kruczkowski
3:0 15' Kruczkowski
3:1 16' bogus
4:1 17' kRUCZKOWSKI
5:1 18' Kruczkowski
12. 14.40 1/4 D ESSE Płock - Red Devils Chojnice 0:0 k 3:4
LP. Godz Mecz
13. 15.00 PF1 Ogrodowa Skierniewice - FENIX Bydgoszcz 1:5
0:1 7' mik
0:2 10' zbiranek
1:2 12' Adamski
1:3 12' zbiranek
1:4 13' woźniak
1:5 17' mik
14. 15.20 PF2 No Name Iława - Red Devils Chojnice 0:3
0:1 2' Pastars
0:2 12' Laskowski
0:3 16' nehela
LP. Godz Mecz
15. 16.00 3 msc Ogrodowa Skierniewice - No Name Iława 1:3
0:1 3' PAPLIŃSKI
0:2 4' Jajkowski
0:3 7' swacha-sock
1:3 11' Gliński
LP. Godz Mecz
16. 16.30 finał FENIX Bydgoszcz - Red Devils Chojnice 1:1 k 1:3
1:0 11' kortas
1:1 17' Krecki

06.01.2023 GRUPY ELIMINACYJNE

Gr.A

LP. Drużyna PKT +/-
1. Ogrodowa Skierniewice 9 7:2
2. Premium Wrzos 6 5:3
3. Joker Mława 3 4:5
4. Tanatos W-wa 0 2:8

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1.  9.00 Ogrodowa - Joker Mława 3:1
1:0 1' Parasenko
2:0 9' Gliński
2:1 10' Pepłowski
3:1 17' Adamski
2.  9.20 Tanatos W-wa - Premium Wrzos 1:3
0:1 2' Wrzos
1:1 15' Graczyk
1:2 16' Filochowski
1:3 17' Filichowski
3.  9.40 Ogrodowa - Tanatos W-wa 2:0
1:0 5' Gliński
2:0 6' Gliński
4. 10.00 Joker Mława - Premium Wrzos 0:1
0:1 17' Filichowski
5. 10.20 Premium Wrzos - Ogrodowa 1:2
1:0 8' Filichowski
1:1 9' Gliński
1:2 17' Gliński
6. 10.40 Joker Mława - Tanatos W-wa 3:1
1:0 5' Głowacki
2:0 6' Radziszewski
3:0 9' Głowacki
3:1 11' Krawczyk

Gr. B

LP. Drużyna PKT +/-
1. Jakubskie Toruń 7 5:1
2. FENIX Bydgoszcz 5 6:3
3. In Plus W-wa 4 5:3
4. Abidos Kalisz 0 0:9

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
7. 11.20 In Plus W-wa - Abidos Kalisz 3:0
1:0 10' Żebrowski
2:0 11' Szeliga
3:0 12' Góral
8. 11.40 FENIX Bydgoszcz - Jakubskie Toruń 1:1
0:1 7' Kraśniewski
1:1 9' Mik
9. 12.00 In Plus W-wa - FENIX Bydgoszcz 2:2
0:1 10' Woźniak
0:2 12' Mik
1:2 17' Szeliga
2:2 18' Przyborek
10. 12.20 Abidos Kalisz - Jakubskie Toruń 0:3
0:1 4' Kraśniewski
0:2 11' Kraśniewski
0:3 18' Wach
11. 12.40 Jakubskie Toruń - In Plus W-wa 1:0
1:0 14' Wach
12. 13.00 Abidos Kalisz - FENIX Bydgoszcz 0:3
0:1 11' Kortas
0:2 18' Mik
0:3 18' Woźniak

Gr. C

LP. Drużyna PKT +/-
1. Dober Gostynin 7 7:1
2. Hand Żyrardów 5 5:3
3. Florian W-wa 4 7:4
4. Ramis Białystok 0 0:12

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
13. 13.40 Florian W-wa - Hand Żyrardów 2:2
1:0 5' Ochman
2:0 6' Szczytniewski
2:1 6' Czarnowski
2:2 9' Nalej
14. 14.00 Ramis Białystok - Dober Gostynin 0:4
0:1 4' Surmak
0:2 11' Sobczak
0:3 14' Szczepański
0:4 16' Trakul
15. 14.20 Florian W-wa - Ramis Białystok 5:0
1:0 2' Buława
2:0 7' Komulski
3:0 9' Szytniewski
4:0 11' Dźwigała
5:0 Szytniewski
16. 14.40 Hand Żyrardów - Dober Gostynin 1:1
0:1 12' Trakul
1:1 13' Nalej
17. 15.00 Dober Gostynin - Florian W-wa 2:0
1:0 12' Trakul
2:0 17' Surmak
18. 15.20 Hand Żyrardów - Ramis Białystok 3:0
1:0 2' Ćwikowski
2:0 5' Marusiak
3:0 12' Marusiak

Gr. D

LP. Drużyna PKT +/-
1. ESSE Płock 10 8:3
2. Mador Sosnowiec 5 6:8
3. Havana Toruń 4 4:5
4. Team Rypin 4 5:7
5. EXC Mobile Ochota 4 6:7

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
19. 16.00 ESSE Płock - Mador 2:2
0:1 3' Miska
1:1 10' Gapiński
1:2 12' Taraszkowski
2:2 12' Elsner
20. 16.20 EXC Mobile Ochota - Havana Toruń 0:0
21. 16.40 Team Rypin - Mador 1:1
1:0 5' Sternicki
1:1 12' Musiał
22. 17.00 EXC Mobile Ochota - ESSE Płock 1:3
0:1 5' Czyszek
1:1 8' Patoka
1:2 12'
1:3 15' Czyszek
23. 17.20 Havana Toruń - Team Rypin 3:1
1:0 5' Orzechowski
1:1 10' Moszyczński
2:1 12' Bednarczyk
3:1 14' Piotrowski
24. 17.40 Mador - EXC Mobile Ochota 1:4
0:1 5' Dąbrowski
0:2 7' Patoka
0:3 9' Patoka
0:4 12' Jurga
1:4 18' Miska
25. 18.00 ESSE Płock - Havana Toruń 2:0
1:0 5' Malinowski
2:0 9' elsner
26. 18.20 Team Rypin - EXC Mobile Ochota 3:2
1:0 3' Trądewicz
2:0 8' Trądewicz
2:1 9' Smoczyński
3:1 10' Żelazny 3:2
12' Smoczyński
27. 18.40 Havana Toruń - Mador Sosnowiec 1:2
0:1 4' Majewski
0:2 5' Musiał
13' 1:2 Piotrowski
28. 19.00 ESSE Płock - Team Rypin 1:0
1:0 14' Bojaruniec

Gr. E

LP. Drużyna PKT +/-
1. Team Glinojeck 6 11:2
2. Sondka Żyrardów 6 6:5
3. Wisła Dobrzyń 6 7:10
4. Delciaki 0 1:8

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1. 09.00 Sondka - Team Glinojeck 1:0
1:0 5' Gregorowicz
2. 09.20 Delciaki - Wisła Dobrzyń 0:2
0:1 8' Nowak
0:2 17' Śmigiel
3. 09.40 Sondka - Delciaki 2:1
0:1 3' Fularz
1:1 5' Pociech
2:1 16' Wójcik
4. 10.00 Team Glinojeck - Wisła Dobrzyń 7:1
1:0 4' Wodzyński
1:1 5' Orłowski
2:1 6' Pniewski
3:1 7' Kowalczyk
4:1 8' Pniewski
5:1 9' świtek
6:1 14' Sobczyśnki
7:1 18'Pniewski
5. 10.20 Wisła Dobrzyń - Sondka 4:3
3' 1:0 Smigiel
5' 1:1 Czarnecki
7' 1:2 Gregorowicz
9' 2:2 Wuduszewski
11' 2:3 Smigiel
13' 3:3 Pociech
16' 4:3 Kowlaczyk
6. 10:40 Team Glinojeck - Delciaki 4:0
1:0 3' Pniewski
2:0 13'Wodzyński
3:0 12' Sitek
18' 4:0 Wojtalik

Gr.F

LP. Drużyna PKT +/-
1. KIA Łowicz 7 18:7
2. Dzbany Łódź 7 14:5
3. Delta Słupno 3 6:9
4. Jary Team W-wa 0 3:21

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
7. 11.20 Dzbany Łódź - KIA Łowicz 3:3
0:1 12' Pomianowski
0:2 12' Kuciński
0:3 14' Tkacz
1:3 15' Kacela
2:3 17' Kacela
3:3 18' Spychalski 3:3
8. 11.40 Jary Team W-wa - Delta Słupno 1:2
1:0 3' Grzywacz
1:1 9' Majchrzak
1:2 10' Trzciński
9. 12.00 Dzbany Łódź - Jary Team W-wa 8:1
1:0 2' Chorąży
2:0 6' Sarafiński
3:0 7' Spychalski
3:1 8' Kuk
4:1 11 Kacela
5:1 12' Kacela
6:1 15' Bagrodzki
7:1 18' Cander
8:1 18' Kacela
10. 12.20 KIA Łowicz - Delta Słupno 4:3
1:0 8' Wasiak
2:0 9' Tkacz
2:1 10' Trzciński
3:1 13' Świdrowski
4:1 15' Kuciński
4:2 16' Kułaga
4:3 18' Żuchniewicz
11. 12.40 Delta Słupno - Dzbany Łódź 1:3
0:1 3' Kacela
0:2 7' Kacela
0:3 16' Bagrodzki
1:3 16' Trzciński
12. 13.00 KIA Łowicz - Jary Team W-wa 11:1
1:0 2' Tkacz
2:0 8' Wasiak
3:0 8' Wasiak
3:1 9' Dominowicz
4:1 9' Pomianowski
5:1 10' Świdrowski
6:1 12' Kuciński
7:1 13' Fabiański
8:1 14' Bogus
9:1 16' Fabiański
10:1 17' Wasiak
11:1 18' Kuciński

Gr. G

LP. Drużyna PKT +/-
1. Fast Service Sochaczew 9 7:1
2. No Name Iława 6 11:6
3. Rep. Podlaskiej LP 3 1:5
4. Maxi Parking 0 3:11

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
13. 13.40 Fast Service - No Name Iława 2:1
0:1 5' Kruczkowski
1:1 10' Karasiński
2:1 18' Rafalski
14. 14.00 Rep. Podlaskiej LP - Maxi Parking 1:0
1:0 8' Zaręba
15. 14.20 Fast Service - Rep. Podlaskiej LP 1:0
1:0 10' Binienda
16. 14.40 No Name Iława - Maxi Parking 6:3
1:0 6' Chuciński
1:1 7' Osłowski
2:1 8' Kruczkowski
2:2 11' Domrzalski
3:2 11' Swacha-Sock
4:2 12' Kwiatkowski
5:2 15' Swacha-Sock
5:3 15' Domrzalski
6:3 17' Sedlewski
17. 15.00 Maxi Parking - Fast Service 0:4
0:1 3' Trafalski
0:2 6' Szewczyk
0:3 11' Kozłowski
0:4 17' Kubisz
18. 15.20 No Name Iława - Rep. Podlaskiej LP 4:1
1:0 1' Kuciński
2:0 12' Kwiatkowski
2:1 15' Łukasiewicz
3:1 15' Kwiatkowski
4:1 18' Kruczkowski

Gr. H

LP. Drużyna PKT +/-
1. Red Devils Chojnice 9 7:1
2. Myjnia i Przyjaciele 6 8:1
3. Gostynin Team 3 4:12
4. Tur Ochota 0 4:9

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
19. 16:00 Tur Ochota - Myjnia i Przyjaciele 0:2
0:1 18' Kieliba
0:2 18' Matuszak
20. 16.20 Red Devils - Gostynin Team 3:0
1:0 7' Kokoladze
2:0 10' Szopińśki
3:0 15' Kokoladze
21. 16.40 Tur Ochota - Red Devils 1:3
0:1 5' skupchenko
0:2 8' Laskowski
0:3 10' Laskowski
1:3 11 Wiśniewski
22. 17.00 Myjnia i Przyjaciele - Gostynin Team 6:0
1:0 1' Hajdasz
2:0 5' Pacyński
3:0 12' Kieliba
4:0 13' Hajdasz
5:0 15' Kieliba
6:0 18' Kieliba
23. 17.20 Gostynin Team - Tur Ochota 4:3
1:0 5' Dutkiewicz
2:0 7' Augustyniak
3:0 13' Wydrzyński 3
3:1 13' Wiśniewski
3:2 14' Osoliński
4:2 15' Matecki
4:3 16' Bartkiewicz
24. 17.40 Myjnia i Przyjaciele - Red Devils 0:1
0:1 18' Laskowski

Płock Cup - Kontakt - Paweł Michalski