LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | TRANSPORT DUDEK | 9 | 17:4 |
2. | SAMI SWOI | 6 | 17:13 |
3. | ECCO | 3 | 13:12 |
4. | TEAM RYPIN | 0 | 6:24 |
- AWANS
LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | WINDOOR RADOM | 7 | 7:3 |
2. | ENTELO | 6 | 5:3 |
3. | 300 FORMA | 3 | 3:5 |
4. | SSM WISŁA PŁOCK | 1 | 2:6 |
- AWANS
LP. | Godz | Mecz | |
1. | 9.00 | TEAM RYPIN - TRANSPORT | 2:7 |
2. | 9.25 | ECCO - SAMI SWOI | 4:7 |
5. | 10.40 | TEAM RYPIN - ECCO | 1:8 |
6. | 11.05 | TRANSPORT - SAMI SWOI | 6:1 |
9. | 12.50 | SAMI SWOI - TEAM RYPIN | 9:3 |
10. | 13.15 | TRANSPORT - ECCO | 4:1 |
LP. | Godz | Mecz | |
3. | 9.50 | 300 FORMA - ENTELO | 1:2 |
4. | 10.15 | SSM WISŁA - WINDOOR | 2:2 |
7. | 11.30 | 300 FORMA - SSM WISŁA | 1:0 |
8. | 11.55 | ENTELO - WINDOOR | 0:2 |
11. | 13.40 | WINDOOR - 300 FORMA | 3:1 |
12. | 14.05 | ENTELO - SSM WISŁA | 3:0 |
LP. | Godz | Mecz | ||
1. | 14.30 | PF1 | TRANSPORT - ENTELO | 0:1 |
2. | 15.00 | PF2 | WINDOOR - SAMI SWOI | 1:1 k. 4:3 |
LP. | Godz | Mecz | ||
3. | 15.30 | rzuty karne o miejsce 7 | TEAM RYPIN - SSM WISŁA | 1:3 |
4. | 15.40 | rzuty karne o miejsce 5 | ECCO - 300 FORMA | 1:2 |
LP. | Godz | Mecz | ||
5. | 15.50 | mecz o miejsce 3 | TRANSPORT - SAMI SWOI | 1:2 |
 FINAŁ PŁOCK CUP 2014
6. 16.30 FINAŁ ENTELO - WINDOOR 1:0
ZWYCIĘZCA IV PŁOCK CUP 2014
 ENTELO
 Najlepszy bramkarz - Kamil Kalinowski (Entelo)
 Najlepszy zawodnik - Jacek Moryc (Windoor)
Najlepszy strzelec - Łukasz Sekulski (Ecco) - 16 bramek
LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | TEAM RYPIN | 6 | 5:7 |
2. | 300 FORMA | 5 | 8:4 |
3. | PETER-GUM | 4 | 6:2 |
4. | SEZAM | 1 | 4:10 |
- AWANS
LP. | Godz | Mecz | |
1. | 9.00 | PETER-GUM - SEZAM | 5:0 |
2. | 9.25 | 300 FORMA - TEAM RYPIN | 5:1 |
3. | 9.55 | PETER-GUM - 300 FORMA | 1:1 |
4. | 10.20 | SEZAM - TEAM RYPIN | 2:3 |
5. | 10.50 | TEAM RYPIN - PETER-GUM | 1:0 |
6. | 11.15 | SEZAM - 300 FORMA | 2:2 |
LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | ENTELO | 9 | 12:5 |
2. | TRANSPORT | 6 | 6:3 |
3. | ŁĘCZYCA | 3 | 7:6 |
4. | EMIT ŻYCHLIN | 0 | 4:15 |
- AWANS
LP. | Godz | Mecz | |
7. | 11.40 | ŁĘCZYCA - EMIT ŻYCHLIN | 5:0 |
8. | 12.05 | TRANSPORT - ENTELO | 0:2 |
9. | 12.35 | ŁĘCZYCA - TRANSPORT | 0:1 |
10. | 13.00 | EMIT ŻYCHLIN - ENTELO | 3:5 |
11. | 13.30 | ENTELO - ŁĘCZYCA | 5:2 |
12. | 13.55 | EMIT ŻYCHLIN - TRANSPORT | 1:5 |
LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | ECCO | 9 | 12:1 |
2. | SSM WISŁA | 6 | 6:4 |
3. | POZNAŃ | 3 | 4:7 |
4. | UM SIERPC | 0 | 1:11 |
- AWANS
LP. | Godz | Mecz | |
13. | 14.20 | ECCO - UM SIERPC | 3:0 |
14. | 14.45 | SSM WISŁA - POZNAŃ | 1:0 |
15. | 15.15 | ECCO - SSM WISŁA | 3:1 |
16. | 15.40 | UM SIERPC - POZNAŃ | 0:4 |
17. | 16.10 | POZNAŃ - ECCO | 0:6 |
18. | 16.35 | UM SIERPC - SSM WISŁA | 1:4 |
LP. | Drużyna | PKT | +/- |
1. | WINDOOR | 6 | 7:5 |
2. | SAMI SWOI | 6 | 8:3 |
3. | BLAUGRANA | 3 | 5:9 |
4. | DUBIELAK | 3 | 4:7 |
- AWANS
LP. | Godz | Mecz | |
19. | 17.00 | SAMI SWOI - DUBIELAK | 3:0 |
20. | 17.25 | BLAUGRANA - WINDOOR | 2:3 |
21. | 17.55 | SAMI SWOI - BLAUGRANA | 4:0 |
22. | 18.20 | DUBIELAK - WINDOOR | 2:1 |
23. | 18.50 | WINDOOR - SAMI SWOI | 3:1 |
24. | 19.15 | DUBIELAK - BLAUGRANA | 2:3 |